konu ile ilgili MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Ak Parti Sakarya milletvekilimiz Ali İnci, İl Divan Kurulumuz, 16 ilçe başkanımız, Ak Parti Hendek ilçe başkanımız Ülkü Ocakları İl Başkanımız, Kamu-Sen İl Temsilcimiz, Türkav Sakarya şube başkanımız ile beraber Hendek Belediye Başkanınız Turgut Babaoğlu ‘nu makamında ziyaret ettik. Cumhur İttifakı olarak tek ses,tek nefes olarak büyük bir zaferle Hendekte üretken belediyeciliğe durmadan devam edeceğiz" dedi.
![](https://scontent.fsaw2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/421031632_18408050233038651_1480107617069442776_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=Op68rEx6BfkAX_KgHF4&_nc_ht=scontent.fsaw2-1.fna&oh=00_AfAICxSXy9fEW-xVqggRHiSIH52hWeSskJyWv54ppsplSA&oe=65AFAD49)
![](https://scontent.fsaw2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/421060898_18408050209038651_9007422544784317742_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=i1xi7bg3_tcAX9VX9cK&_nc_ht=scontent.fsaw2-1.fna&oh=00_AfDWOD26M8p5VEfvIMVY0TJ_qOKe30fMslnNZV4KxW_D1Q&oe=65B03647)
![](https://scontent.fsaw2-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/421042142_18408050242038651_1800643056754789441_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=vGKulKpj6vMAX9_gFog&_nc_ht=scontent.fsaw2-3.fna&oh=00_AfBa1sVEs7cieULZTUdTEOhyfv1o_a58x8RmG71oZhObYQ&oe=65AFB04D)
![](https://scontent.fsaw2-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/420961653_18408050218038651_14726221586100693_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=FY10RyXZnPgAX-fj2Zl&_nc_ht=scontent.fsaw2-2.fna&oh=00_AfASvwfyHbwt9qVMnhC5DDDA27_RhGTIoEx3durgPfWFwA&oe=65B0E94E)