Öğretmen ve öğrencilerin yıl boyunca ortaya koydukları çalışmaların sergilendiği şenliğe Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çekiçcioğlu, Hendek'te görev yapan çeşitli kurum amirleri, veliler ve misafirler katıldı. Canlı deneylerin de yapıldığı şenlikte ortaya renkli görüntüler çıktı.Diğer yandan Atikehanım Ortaokulu Müdürü Ata Gündüz öğrencilerin hazırladığı çalışmalarından dolayı kutluyorum dedi.
Güncel
Yayınlanma: 08 Haziran 2024 - 15:37
Güncelleme: 08 Haziran 2024 - 16:05
Hendek Atikehanım Ortaokulu Bilim, Teknoloji, Sanat ve Kültür şenliği düzenledi.
Hendek Atikehanım Ortaokulu Bilim, Teknoloji, Sanat ve Kültür şenliği düzenledi.
Güncel
08 Haziran 2024 - 15:37
Güncelleme: 08 Haziran 2024 - 16:05