Vefat Aşağı Hüseyin şeyh Mahallesinden Merhum Alaattin Eren‘in eşi, Ömer, Ayşe ve Ali Eren’in
Annesi, İlkay ve Dilara Eren’in babaannesi, Merhum Necmi, Muammer ve Hamit Eren’in
Yengesi. Faruk, Nevin ve Sevinç Asar’ın halası, Ratibe Eren vefat etmiştir.Cenaze Bugün Aşağı Hüseyin şeyh Mahallesi Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Aşağı Hüseyin şeyh Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Ali Eren Vefat Aslen Dededüzü köyünden olup Bayraktepe mahallesinde ikamet eden, Kadıoğlu Mehmet Törün’ün eşi, İstanbul Eyüp sultan camii baş müezzini Halit Törün ve Aysel Uçar’ın annesi, Cemile Törün vefat etmiştirCenazesi Bugün Büyük camide kılınacak Öğle namazına müteakip Dededüzü köyü Aile kabristanlığına Defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Halit Törün
Annesi, İlkay ve Dilara Eren’in babaannesi, Merhum Necmi, Muammer ve Hamit Eren’in
Yengesi. Faruk, Nevin ve Sevinç Asar’ın halası, Ratibe Eren vefat etmiştir.Cenaze Bugün Aşağı Hüseyin şeyh Mahallesi Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Aşağı Hüseyin şeyh Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Ali Eren Vefat Aslen Dededüzü köyünden olup Bayraktepe mahallesinde ikamet eden, Kadıoğlu Mehmet Törün’ün eşi, İstanbul Eyüp sultan camii baş müezzini Halit Törün ve Aysel Uçar’ın annesi, Cemile Törün vefat etmiştirCenazesi Bugün Büyük camide kılınacak Öğle namazına müteakip Dededüzü köyü Aile kabristanlığına Defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Halit Törün