Reklam
Reklam
Bugün

Sakaryaspor Maçı Sonrası Babaoğluna Saygısızlık küfürler havada uçuştu

16 Nisan 2021 - 16:04
Sakaryaspor Maçı Sonrası Babaoğluna Saygısızlık küfürler havada uçuştu
Dün oynan Serik Belediyespor Sakaryaspor maçında yaşanılan gerginlik maça damgasını vurdu 


SakaryaSpor Antalya deplasmanından 3 puanı 3 golle alırken  maç sonrası çıkan olaylar maçın önüne geçti Serik Belediyespor Teknik Direktörü Engin Korukır ile Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu arasında maç içinde yaşanan tartışma maç sonunda da devam etti.

Halk 54.com Haberine göre Maçın ilk yarısında Seriksporlu bir futbolcu Sakaryaspor yöneticilerin olduğu bölüme dönerek sözlü münakaşaya girince tribünler gerildi. Serik Belediyesporlu futbolcuyu sakinleştirmek yerine tribünlerle tartışmayı tercih eden Serik Belediyespor Teknik Direktörü Engin Korukır, tansiyonu daha da yükseltti. Gerilimin büyümesi ile Sakaryaspor yöneticileri de Engin Korukır ile münakaşaya girdi.


Maç bitiminde ise tartışmalar saha içinde devam ederken Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu,  bir dönem Sakaryaspor teknik direktörlüğü yapan Hendekli Engin Korukır'a dönerek ''Hocam gerek yok bunlara'' ifadesini kullanması üzerine Engin Korukır, Turgut Babaoğlu'na dönerek hakaret ve küfürler etti. Tehdit ve hakaretlerin havada uçuştuğu olaylar sırasında Sakaryaspor Başkanı Cevat Ekşi araya girdi.


Maç bitimi tribünlerde yaşanan gerginlik stat dışına da taştı. Olayları takip eden gazeteci Zafer Tokuş’a engel olmak isteyen temsilci olayları daha da büyüttü. Polisin araya girmesiyle olaylar son bulurken, yaşanan olaylar yeşil siyahlı camiayı üzdü
 
Kaynak Halk 54.com

Öte Yandan Dün Yaşanılan gerginlik sonrası Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu Sesizliğini Korurken Hendek Belediye Başkanımız Turgut Babaoğluna Yapılan Saygısızlığı HendekYamanHaber olarak Kınıyor Sporun Bariş ve kardeşlik olduğunu hatırlatıyoruz